CKG57KX7R1E226M335JJ | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CKG57KX7R1E226M335JJ |
Description | CAP CER 22UF 25V X7R SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 22 µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R SMD, J-Lead |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | CKG57KX7R1E226M335JJ Models |
Category | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Mfr | Features Low ESL |
Series | Ratings AEC-Q200 |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Applications |
Part Status Active | Mounting Type |
Capacitance | Package / Case SMD, J-Lead |
Tolerance ±20% | Size / Dimension 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm) |
Voltage - Rated | Thickness (Max) 0.138" (3.50mm) |