DPX205925DT-4213A4
DigiKey Part Number
445-DPX205925DT-4213A4TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-DPX205925DT-4213A4CT-ND - Cut Tape (CT)
445-DPX205925DT-4213A4DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DPX205925DT-4213A4
Description
MULTILAYER DIPLEXER FOR LTE
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Diplexer 617MHz ~ 2.69GHz / 3.3GHz ~ 5.925GHz 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Category
Frequency Bands (Low / High)
617MHz ~ 2.69GHz / 3.3GHz ~ 5.925GHz