82A0112-22-9
DigiKey Part Number
82A0112-22-9-05-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
82A0112-22-9
Description
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 5'
Customer Reference
Detailed Description
22 AWG Hook-Up Wire 154/44 White 600V 5.00' (1.52m)
Category
Jacket (Insulation) Material
Mfr
Jacket (Insulation) Diameter
0.043" (1.09mm)
Series
Jacket (Insulation) Thickness
0.004" (0.09mm)
Packaging
Bulk
Length
5.00' (1.52m)
Part Status
Discontinued at DigiKey
Voltage
600V
Cable Type
Operating Temperature
-65°C ~ 200°C