T3LVD20-200
DigiKey Part Number
1133-T3LVD20-200-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
T3LVD20-200
Description
ACTIVE DIFFERENTIAL PROBE 200 MH
Manufacturer Standard Lead Time
9 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10:1 Voltage Probe, Differential 200MHz 2.756" (70.00mm) Black and Red Oscilloscope Probe Test Lead 1M Input Resistance ± 60V
Category
Bandwidth
200MHz
Manufacturer
Teledyne LeCroy
Resistance - Input
1M
Series
Voltage - Max
± 60V
Packaging
Box
Capacitance - Input
3.5pF
Part Status
Active
Cable Length
2.756" (70.00mm)