G450N50W4
G450N50W4
DigiKey Part Number
4244-G450N50W4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G450N50W4
Description
RF ATTENUATOR 50OHM
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 0 Hz ~ 1.7 GHz 50 Ohms 450W
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 1.7 GHz
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
Power (Watts)
450W
Packaging
Tray
Impedance
50 Ohms