CRCW060310R0FKEAHP is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Dale
In Stock: 26,828
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 48,504
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 51
10 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film