IHLP1616BZER2R2M01 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 53,007
Datasheet
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 0
Datasheet
2.2 µH Shielded Molded Inductor 2.85 A 90mOhm Max Nonstandard