ILHB0805ER300V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 8,763
Datasheet
30 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 6A 15mOhm