T55B156M025C0100 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 1,500
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 2,493
Datasheet
Cal-Chip Electronics, Inc.
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
15 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25 V 1411 (3528 Metric) 100mOhm @ 100kHz