MMB02070C3303FB200 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | MMB02070C3303FB200 |
Description | RES SMD 330K OHM 1% 1W 0207 |
Manufacturer Standard Lead Time | 11 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 330 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | MMB02070C3303FB200 Models |
Category | Composition |
Mfr | Features Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
Series | Temperature Coefficient ±50ppm/°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -55°C ~ 155°C |
Part Status Active | Package / Case MELF, 0207 |
Resistance | Supplier Device Package |
Tolerance | Size / Dimension 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm) |