IHLP6767GZER100M01 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Pulse Electronics
10 µH Shielded Molded Inductor 16.5 A 12mOhm Max Nonstandard