Q22F1BZZRYG24E is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
APEM Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Image for Q22F1BZZRYG24E is not available
Q22F1BZZRYG24E
DigiKey Part Number
679-Q22F1BZZRYG24E-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q22F1BZZRYG24E
Description
LED PNL IND RYG DIFF 16.75MM
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator Green, Red, Yellow Diffused 100° 24V Green, 24V Red, 24V Yellow 40mA Green, 40mA Red, 40mA Yellow Solder Lug
Category
Voltage
24V Green, 24V Red, 24V Yellow
Manufacturer
APEM Inc.
Current
40mA Green, 40mA Red, 40mA Yellow
Series
Panel Cutout Shape
Round
Packaging
Bulk
Panel Cutout Dimensions
0.87" (22.00mm)
Part Status
Active
Lens Size
16.75mm Dia