Q22F1CZZRYG24E is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
APEM Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Image for Q22F1CZZRYG24E is not available
Q22F1CZZRYG24E
DigiKey Part Number
679-Q22F1CZZRYG24E-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q22F1CZZRYG24E
Description
LED PNL IND RYG DIFF 16.75MM
Detailed Description
LED Panel Indicator Green, Red, Yellow Diffused 100° 24V Green, 24V Red, 24V Yellow 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow Solder Lug
Category
Voltage
24V Green, 24V Red, 24V Yellow
Current
20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow
Panel Cutout Dimensions
0.87" (22.00mm)
Lens Size
16.75mm Dia