2220YA250102KETB16 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Knowles Syfer
In Stock: 649
Datasheet
1000 pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)