PRFM0-J-C-HG-047A-SD is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for PRFM0-J-C-HG-047A-SD is not available
PRFM0-J-C-HG-047A-SD
DigiKey Part Number
612-PRFM0-J-C-HG-047A-SD-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PRFM0-J-C-HG-047A-SD
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
SMPM Connector Jack, Female Socket 50 Ohms Free Hanging (In-Line), Right Angle Solder
EDA/CAD Models
PRFM0-J-C-HG-047A-SD Models
Category
Impedance
50 Ohms
Mfr
Mounting Type
Free Hanging (In-Line), Right Angle
Series
Cable Group
0.047" Semi Rigid
Packaging
Tray
Frequency - Max
65 GHz