510KCB25M0000BAGR is out of stock and can be placed on backorder.
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 72
Datasheet
In Stock: 362
In Stock: 0
In Stock: 444
New at DigiKey
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
510KCB25M0000BAGR
DigiKey Part Number
863-510KCB25M0000BAGR-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
510KCB25M0000BAGR
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
1.8V
Mfr
Frequency Stability
±20ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
26mA
Package / Case
4-SMD, No Lead
Type
Supplier Device Package
4-SMD (5x3.2)
Frequency
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.050" (1.28mm)
Output
CMOS
Current - Supply (Disable) (Max)
18mA