TG-A1250LC-135-135-4.0
DigiKey Part Number
1168-TG-A1250LC-135-135-4.0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A1250LC-135-135-4.0
Description
THERMAL PAD 135X135MM GREEN
Detailed Description
Thermal Pad Green 135.00mm x 135.00mm Square Tacky - One Side
Category
Outline
135.00mm x 135.00mm
Thickness
0.157" (4.00mm)
Bulk
Adhesive
Tacky - One Side
Green
Usage
Multi
Thermal Conductivity
10W/m-K