TG-A373L-320-320-3.0-0 is Obsolete and no longer manufactured.
t-Global Technology
In Stock: 19
Datasheet
Thermal Pad Yellow 320.00mm x 320.00mm Square
TG-A373L-320-320-3.0-0
DigiKey Part Number
1168-TG-A373L-320-320-3.0-0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A373L-320-320-3.0-0
Description
THERM PAD 320X320MM YLW
Customer Reference
Detailed Description
Category
Outline
320.00mm x 320.00mm
Thickness
0.118" (3.00mm)
Thermal Conductivity
1.5W/m-K