ACM2012H-900-2P-T05 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 1,737
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 300mOhm