IHLP2020CZER1R0M01 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Pulse Electronics
In Stock: 864
Direct
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Similar
Pulse Electronics
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 28
1 µH Shielded Molded Inductor 9.2 A 13.7mOhm Max Nonstandard