AS1206KKX7R0BB224 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 6,765
Datasheet
TDK
0.22 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)