סטטוס: בוצע אימות תאימות

ארגון: Digi-Key

תוקף:

אתר זו מוגן באמצעות תכנית Trusted Commerce® של Trustwave®.

חברת Digi-Key משתתפת בתוכנית הסחר האמין (Trusted Commerce®) של Trustwave® כדי לוודא אימותי תאימות לתקן אבטחת הנתונים של ענף כרטיסי התשלום (PCI DSS) המוכרת בידי כל הגופים הגדולים שמנפיקים כרטיסי אשראי, ובהם: American Express, Diners Club, Discover, JCB, MasterCard Worldwide, Visa, Inc. ו-Visa Europe.

על בסיס מידע שמסרה Digi-Key בהתייחס למדיניותה, נהליה ומערכותיה הטכניות אשר משמשים לאחסון, עיבוד ו/או שידור של נתוני המחזיקים בכרטיסי אשראי, ביצעה Digi-Key את הנהלים הדרושים לאימות רמת התאימות עם ה-PCI DSS, שיטות העבודה המיטביות להגנה על סוחרים וצרכנים מפני הפרות של אבטחת נתונים ומקרי הונאה.

ייעודה של תוכנית הסחר האמין (Trusted Commerce) של Trustwave מצביע על כך שחברת Digi-Key מגנה על כרטיסי אשראי ועל פרטי הזמנות בהתאם לשיטות העבודה המיטביות של ענף כרטיסי האשראי.

מיאון אחריות: חברת Trustwave Holdings, Inc. אינה מציגה כל מצג ואינה מעניקה כל אחריות באשר לשאלה אם מערכותיה של חברת Digi-Key בטוחות ממתקפה פנימית או חיצונית או אם נתוניהם של מחזיקי הכרטיסים נמצאים תחת סיכון. חברת Trustwave Holdings, Inc.‎ אינה מציגה כל מצג ואינה מעניקה כל אחריות באשר לפעילותה העסקית או לפעולותיה של חברה זו.