"אנחנו משתפים פעולה עם Digi-Key כבר 10 שנים. מההתחלה השירות היעיל והגישה המהירה לרכיבים אלקטרוניים עזרו לנו לפתח את העסק שלנו בקנה מידה בינלאומי". - FIBARO

בניינים חכמים

"בתים חכמים" הם רשתות (חוטיות ואלחוטיות) המקשרות שירותי בניינים כדי לאפשר מערכות היכולות לנטר, לנתח ולשלוט במשאבי בניינים באופן אוטומטי כדי לשפר את הנצילות האנרגטית של ולמטב את המרחב של הבניינים. בתורן הן תעזורנה בשיפור הנוחות, הפרודוקטיביות, ניצול המקום והחיבוריות המצופות מכוח העבודה של היום.

הצגת פתרונות משולבים עבור בניינים חכמים

חדשים ל- IoT‏?

סדרת סרטוני IoT‏

סדרת סרטוני חקלאות אחרת עם IoT‏ סדרת סרטוני מפעלי העתיד עם IoT‏ סדרת סרטוני חומרה עבור כל ה- IoT‏ סדרת סרטוני ערים חכמות עם IoT‏ סדרת סרטונים שרשרת האספקה עוברת טרנספורמציה עם IoT‏

מוצרים מוצגים

Laird

Pinnacle™ 100 LTE-M/NB-IoT and Bluetooth® Modem

Pinnacle™ 100 LTE-M/NB-IoT and Bluetooth® Modem

Truphone

כרטיס SIM‏ Truphone

חיבוריות סלולרית

Laird

Sentrius™ MG100 Gateway

Sentrius™ MG100 Gateway

האינטרנט של דברים (IoT) מניע חדשנות בכמעט כל תחום של חיינו. החיבור בין "דברים" שמעולם לא היו מחוברים קודם לכן פשוט מוביל לתובנות נתונים חדשות המתורגמות לשינויים משמעותיים. עם הפוטנציאל של מיליארדי דברים מחוברים חדשים המייצרים נחשול של נתונים חדשים, אנשי העסקים רוצים הבנה טובה יותר של ההחזר על ההשקעה (ROI), העלות והמדרגיות (Scalability) הצפויים, בעוד שמנהלי IT נאבקים עם אינטגרציה, תפעוליות ביינית (Interoperability) ושיקולי ניהול. המטרה שלנו היא לספק לקהילה ההנדסית ולספקים שלנו את הדרך לפתרונות שלהם.

ה- IoT היא מגה-מגמה טכנולוגית שתהווה לא רק מבחן עמידות עבור מערכות מהדורות הקודמים, אלא גם תעצב את גורלן של חברות קטנות וגדולות בתעשיות רבות ושונות. האומדנים הם ל- 50 מיליארד התקנים מחוברים עד 2020 ו- 100 מיליארד עד 2025. יש מספר רב מאוד של חברות ופתרונות רשתות מוצעים. אנו ב- Digi-Key מחויבים לסייע ללקוחותינו לנווט בין שפע האפשרויות ולמצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבור היישומים או השימושים שלהם.

במאמץ להאיץ את אימוץ IoT על-ידי לקוחותינו, Digi-Key ממשיכה להציע את המוצרים והשירותים העדכניים ביותר והרלוונטיים ביותר עבור IoT. מוצרי IoT מתפרשים על פני קטגוריות שונות, כולל חומרה, תוכנה ושירותי ענן ושירותי חיבוריות. אנחנו עובדים קשה כדי להביא יחד ולאגד מוצרים ושירותים אלו המשתלבים בדרכים משמעותיות לתוך פתרונות שלמים יותר.