2540-5002UB פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
3M
קיים במלאי: 1,188
גיליון נתונים
דומים
3M
קיים במלאי: 657
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 2
HARTING
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 4
קיים במלאי: 38
קיים במלאי: 80
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 235
קיים במלאי: 243
Amphenol CS (FCI)
Sullins Connector Solutions
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
2540-5002UB
מק"ט מוצר של DigiKey
MHD40K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2540-5002UB
תיאור
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
2540-5002UB דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
בתפזורת
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל-עופרת
פסיעה - חיבור
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), פוליאסטר, במילוי זכוכית
מספר השורות
2
מאפיינים
חריץ קידוד
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
1.75A