5602-44-0142A-500
מק"ט מוצר של DigiKey
3M10726-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5602-44-0142A-500
תיאור
CABLE SATA F-F 500MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
7 חיבורים SATA שקע לשקע 1.64‏ רגל (500.00‏ מ"מ) כסף מסוכך
קטגוריה
סוג הידוק
נועל סגר
יצרן
3M
סוג כבל
שטוח, טווינקסיאלי
סדרה
שימוש
פנימי
אריזה
תיבה
אורך
1.64‏ רגל (500.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
צבע
כסף
מחברי כבלים
SATA
סיכוך
מסוכך
מספר המיקומים
7
עובי חוט
‎30 AWG‎
סוג מחבר
שקע לשקע
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 80°C
מין
נקבה לנקבה
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
341 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
תיבה
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
CABLE SATA F-F 600MM
:‏ במלאי640
CABLE SATA F-F 700MM
:‏ במלאי994
CABLE SATA F-F 800MM
:‏ במלאי2809
CABLE SATA F-F 900MM