929647-09-14-EU
929647-09-14-EU
929647-09-14-EU
מק"ט מוצר של DigiKey
3M156536-14-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
929647-09-14-EU
תיאור
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 14 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.235‏ אינץ' (5.97‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
אורך מגע כולל
אריזה
בתפזורת
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מגע
פין זכר
עובי גימור מגע - חיבור
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
זהב
מספר המיקומים
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מספר השורות
1
חומר בידוד
פולי-ציקלוהקסאן דימתילן טרפתלאט (PCT)
מספר המיקומים הטעונים
הכול
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סגנון
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
עיטוף
לא-מעוטה
צבע בידוד
שחור
סוג ההרכבה
דירוג זרם (אמפר)
2.5A