929835-01-10-RK
מק"ט מוצר של DigiKey
3M156872-10-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
929835-01-10-RK
תיאור
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 10 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.235‏ אינץ' (5.97‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
2.5A
סיומת
לחם (Solder)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
CONN HEADER R/A 1POS
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
:‏ במלאי291
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
:‏ במלאי505
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM