D2540-6002-AR
מק"ט מוצר של DigiKey
MHC40E-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D2540-6002-AR
תיאור
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 40 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
D2540-6002-AR דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.243‏ אינץ' (6.17‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
אורך מגע כולל
אריזה
מגש
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מגע
פין זכר
עובי גימור מגע - חיבור
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
בדיל
מספר המיקומים
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מספר השורות
2
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), פוליאסטר, במילוי זכוכית
מרווח שורות - בחיבור
מאפיינים
חריץ קידוד
מספר המיקומים הטעונים
הכול
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סגנון
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
צבע בידוד
שחור
סוג ההרכבה
דירוג זרם (אמפר)
1.75A