TPH2503-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
5503-TPH2503-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5503-TPH2503-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5503-TPH2503-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPH2503-TR
תיאור
IC OPAMP 1 CIRCUIT SOT-23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
Standard (General Purpose) מכשור 1 מעגלים חשמליים Single Ended‏, פס-לפס SOT-23-6
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPH2503-TR דגמים
קטגוריה
זרם - מקדם (Bias) כניסה
3 pA
יצרן
מתח - היסט (Offset) כניסה
2 mV
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - יציאה / ערוץ
290 mA
סטטוס החלק
פעיל
מתח - תחום (מינימום)
2.5 V
סוג מגבר
מתח - תחום (מקסימום)
5.5 V
מספר המעגלים
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
Single Ended‏, פס-לפס
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
קצב שינוי (‏‎(Slew Rate
200V/µs
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
מכפלת רוחב פס בהגבר
120 MHz
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-6
רוחב פס ‎-3db‎‏
250 MHz