TPL710F33-5TR
מק"ט מוצר של DigiKey
5503-TPL710F33-5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5503-TPL710F33-5TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5503-TPL710F33-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPL710F33-5TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
TPL710F33-5TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
30 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
dB‏53‏ ~ dB‏55‏ (MHz‏1‏ ~ Hz‏100‏)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
גבול זרם
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, נעילת תת-מתח (UVLO)
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V