CY8C20434-12LQXI
מק"ט מוצר של DigiKey
448-CY8C20434-12LQXI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CY8C20434-12LQXI
תיאור
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
M8C null רכיבים משובצים IC 8-bit 12MHz ‎8KB (8K × 8)‎ FLASH ‎32-QFN (5×5)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CY8C20434-12LQXI דגמים
קטגוריה
מספר ה- I/O
28
יצרן
גודל זיכרון תכנות
סדרה
סוג זיכרון תכנות
FLASH
אריזה
מגש
גודל RAM
‎512 × 8‎
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.4V ~ 5.25V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
M8C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
12MHz