FAN2558S33X | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | FAN2558S33XTR-ND - סרט וסליל (TR) |
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 3.3V 180MA SOT23-5 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 180mA SOT-23-5 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | FAN2558S33X דגמים |
קטגוריה | זרם - רגיעה (Iq) 150 µA |
יצרן | PSRR 50dB (100kHz) |
אריזה סרט וסליל (TR) | פונקציות בקרה אפשור, כוח תקין (Power Good) |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר |
תצורת יציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סוג היציאה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר המייצבים 1 | מארז / תיבה SC-74A, SOT-753 |
מתח - כניסה (מקס') 5.5V | מארז ההתקן של הספק SOT-23-5 |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V | מספר מוצר בסיס |