G7SA-2A2B-DC24
מק"ט מוצר של DigiKey
Z3290-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G7SA-2A2B-DC24
תיאור
RELAY SAFETY 4PST 6A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממסרי בטיחות (4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B 24VDC סליל לשימוש בשקע, חור-עובר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
G7SA-2A2B-DC24 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC, בתקיעה
יצרן
Omron Automation and Safety
מתח מחייב-פעולה
18VDC
סדרה
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
אריזה
בתפזורת
זמן פעולה
20 ms
סטטוס החלק
פעיל
זמן שחרור
10 ms
סוג ההרכבה
לשימוש בשקע, חור-עובר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח סליל
24VDC
חומר מגע
כסף (Ag), זהב (Au)
צורת מגע
(4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B
זרם סליל
15 mA
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
6 A
הספק סליל
360mW
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 125VDC - מקס'
התנגדות סליל
1.6 kOhms