LM46000PWPT
מק"ט מוצר של DigiKey
296-37987-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-37987-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-37987-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM46000PWPT
תיאור
IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 1V 1 יציאה 500mA ‎16-PowerTSSOP (רוחב "0.173‏, 4.40 מ"מ)
מודלים EDA/CAD
LM46000PWPT דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
60V
יצרן
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
סדרה
מתח - יציאה (מקס')
28V
פעיל
תדר - מיתוג
200kHz ~ 2.2MHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
טופולוגיה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
‎16-HTSSOP‎
מתח - כניסה (מינ')
3.5V