SE2609L-R
מק"ט מוצר של DigiKey
863-1371-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SE2609L-R
תיאור
IC AMP 802.11B/G/N 2.4GHZ 8QFN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מגברי RF IC 802.11b/g/n 2.4GHz ~ 2.5GHz ‎8-QFN (2×2)‎
קטגוריה
סוג RF
802.11b/g/n
יצרן
Skyworks Solutions Inc.
מתח - הספקה
3V ~ 5.5V
סדרה
זרם - הספקה
260mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
תדר בדיקה
2.4GHz ~ 2.5GHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תדר
2.4GHz ~ 2.5GHz