S-1313A25-M5T1U3
מק"ט מוצר של DigiKey
1662-2992-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1662-2992-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1662-2992-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S-1313A25-M5T1U3
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎SOT-23-5‎
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.38‏ ב-mA‏100‏
יצרן
זרם - יציאה
סדרה
זרם - רגיעה (Iq)
1.35 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, כיבוי תרמי
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V