S-1313B25-M5T1U3
מק"ט מוצר של DigiKey
S-1313B25-M5T1U3-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S-1313B25-M5T1U3
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎SOT-23-5‎
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V