S-1313C25-M5T1U3
מק"ט מוצר של DigiKey
1662-S-1313C25-M5T1U3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1662-S-1313C25-M5T1U3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1662-S-1313C25-M5T1U3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S-1313C25-M5T1U3
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎SOT-23-5‎
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V