S-1333A25-M5T1U3
מק"ט מוצר של DigiKey
1662-3065-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1662-3065-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1662-3065-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S-1333A25-M5T1U3
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-23-5‎
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
1 µA
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
38 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, כיבוי תרמי
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V