S-1333D25-M5T1U3 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA SOT-23-5 |
סדרה | זרם - הספקה (מקס') 38 µA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | PSRR 70dB (1kHz) |
סטטוס החלק פעיל | פונקציות בקרה אפשור |
תצורת יציאה | מאפייני הגנה זרם-יתר, כיבוי תרמי |
סוג היציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |
מספר המייצבים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - כניסה (מקס') 5.5V | מארז / תיבה SC-74A, SOT-753 |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 2.5V | מארז ההתקן של הספק SOT-23-5 |