S-19255A11A-M5T1U4
מק"ט מוצר של DigiKey
1662-S-19255A11A-M5T1U4TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S-19255A11A-M5T1U4
תיאור
IC REG LINEAR 1.1V 300MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-23-5‎
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
89 µA
סדרה
פונקציות בקרה
אפשור
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
תצורת יציאה
דירוג
לרכב
סוג היציאה
הרשאה
AEC-Q100
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.1V