S-19255A27A-M5T1U4
מק"ט מוצר של DigiKey
1662-S-19255A27A-M5T1U4TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S-19255A27A-M5T1U4
תיאור
IC REG LINEAR 2.7V 300MA SOT23-5
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-23-5‎
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.7V