S-19255C33A-M5T1U4 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
ABLIC Inc.
קיים במלאי: 69
גיליון נתונים
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-23-5‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Minimizes Automotive Camera Modules - Linear Regulator S-19255 Series
S-19255C33A-M5T1U4
מק"ט מוצר של DigiKey
1662-S-19255C33A-M5T1U4TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S-19255C33A-M5T1U4
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
תיאור מפורט
סדרה
PSRR
dB‏50‏ ~ dB‏80‏ (kHz‏100‏ ~ kHz‏1‏)
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V