S-25A640A0A-J8T2UD זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 2,974
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 82
גיליון נתונים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 2,500
onsemi
EEPROM זיכרון IC 64Kbit SPI 5 MHz ‎8-SOP-J‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
S-25A640A0A-J8T2UD
מק"ט מוצר של DigiKey
1662-S-25A640A0A-J8T2UDTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S-25A640A0A-J8T2UD
תיאור
IC EEPROM 64KBIT SPI 8SOP-J
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ממשק זיכרון
SPI
יצרן
תדר השעון
5 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
4ms
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
סוג זיכרון
בלתי נדיף
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)