S-812C33AUA-C2NT2G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT89-3 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 50mA SOT-89-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מפל המתח (מקס') V0.41 ב-mA10 |
יצרן | זרם - יציאה |
סדרה | זרם - רגיעה (Iq) 500 nA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 1.8 µA |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |
תצורת יציאה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג היציאה | מארז / תיבה TO-243AA |
מספר המייצבים 1 | מארז ההתקן של הספק SOT-89-3 |
מתח - כניסה (מקס') 16V | מספר מוצר בסיס |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V |