S-812C33AUA-C2NT2G
מק"ט מוצר של DigiKey
728-1022-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
728-1022-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
728-1022-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S-812C33AUA-C2NT2G
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT89-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 50mA ‎SOT-89-3‎
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.41‏ ב-mA‏10‏
יצרן
זרם - יציאה
סדרה
זרם - רגיעה (Iq)
500 nA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
1.8 µA
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
תצורת יציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
TO-243AA
מספר המייצבים
1
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-89-3‎
מתח - כניסה (מקס')
16V
מספר מוצר בסיס
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V