S-814A33AMC-BCXT2G
מק"ט מוצר של DigiKey
S-814A33AMC-BCXT2G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S-814A33AMC-BCXT2G
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 110MA SOT23-5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 110mA ‎SOT-23-5‎
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
500 nA
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
40 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
PSRR
45dB (100Hz)
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
קצר חשמלי
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
10V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V