S-L2980A33MC-TF-G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
ABLIC Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 12,735
גיליון נתונים
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎SOT-23-5‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-L2980A33MC-TF-G
מק"ט מוצר של DigiKey
S-L2980A33MC-TF-G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S-L2980A33MC-TF-G
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
1 µA
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
140 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
PSRR
70dB (1kHz)
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - כניסה (מקס')
10V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V