AB38T-32.768KHZ-6 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
32.768 kHz ±20ppm גבישים 6pF 30 kOhms קופסה גלילית‏, רדיאלית
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AB38T-32.768KHZ-6
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AB38T-32.768KHZ-6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AB38T-32.768KHZ-6
תיאור
XTAL 3 X 8 CYLINDRICAL CAN 0.032
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30 kOhms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז‏ / תיבה
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.126‏ אינץ' x‏ אורך 0.327‏ אינץ' (8.30‏ מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm