ABLS-25.000MHZ-K4F-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-9956-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-9956-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-9956-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABLS-25.000MHZ-K4F-T
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 18pF 40 Ohms HC-49/US
מודלים EDA/CAD
ABLS-25.000MHZ-K4F-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±30ppm